0 800 307 555
0 800 307 555

IBOX Bank подав до суду проти видання mind.ua: сума позову склала 2 млн грн


У банку також озвучили деталі судового позову, в рамках якого планують відсудити у MIND UA 2 млн грн моральної шкоди:

«Ми хочемо зробити цей кейс максимально показовим в Україні, журналістська діяльність без дотримання стандартів завдає істотної шкоди будь-якому Банку. Ми хочемо домогтися арешту майна ТОВ «Фьючер Медіа», яке є видавцем ЗМІ mind.ua. В якості забезпечення позову у 2 млн грн ми також подалися на арешт рухомого і нерухомого майна головного виконавця замової статті, журналістки Любов Величко та залучення її до кримінальної відповідальності терміном до 2-х років», – заявив глава відділу правового забезпечення банку Павло Коцюбинський.

Вчора ми повідомляли про те, що CEO fintech-компанії LeoGaming і глава фінансової компанії Леогеймінг Пей Альона Дегрік Шевцова подала в суд на інтернет-видання MIND.UA і журналістку Любов Величко. Причина – публікація на сайті mind.ua, що ганьбить честь, гідність і ділову репутацію позивача. У цій публікації MIND.UA зробили ряд заяв, що не були підкріплені ніякою доказовою базою.

В рамках цієї публікації був згаданий також IBOX Bank. Банк також побачив у заявах загрозу честі, гідності та діловій репутації, тому вже формує позовну заяву на MIND.UA. Сума компенсації, яку запросить АТ «АЙБОКС БАНК» ще вища – 2 млн грн моральної шкоди.

«АТ «АЙБОКС БАНК» неухильно дотримується високих стандартів роботи банківського сектору в щоденній операційної діяльності, завдяки чому домігся істотних фінансових результатів у 2020 році. Тому заяви на адресу Банку, зроблені в матеріалі mind.ua пані Величко, вважаємо такими, що ображають наші честь, гідність і ділову репутацію Банку. АТ «АЙБОКС БАНК» слідує нормам, а озвучені заяви завдають прямої моральної шкоди нашій діяльності», – резюмував Павло Коцюбинський.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Айбокс Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua