0 800 307 555
0 800 307 555

"Укртранснафта" запустить збудовану понад 10 років тому ділянку нафтопроводу "Дружба"


"Укртранснафта" запустить збудовану понад 10 років тому ділянку нафтопроводу "Дружба"

“Укртранснафта” введе в експуатацію ділянку виносу нафтопроводу “Броди-Держкордон” (МН “Дружба”), збудовану понад 10 років тому з метою підвищення рівня техногенно-екологічної безпеки експлуатації нафтотранспортної системи України.

Про це повідомляє пресслужба компанії з посиланням на рішення Кабміну від 21 жовтня.

Зазначається, що постанова Кабміну дозволяє прийняти в експлуатацію обхідну трасу нафтопроводу, яку підприємство збудувало для мінімізації̈ ризиків забруднення одного з найбільших водозаборів Львівщини та Західного регіону України.

“Нафтопровід “Броди-Держкордон” на цій ділянці проходить вздовж русла річки Стрий, наближаючись на окремих ділянках на відстань до 50 м від русла, та частково проходить у межах другої зони санітарної охорони Стрийського водозабору прісних підземних вод.

Стрийський водозабір забезпечує питною водою понад 500 тис. водокористувачів у Львові, Трускавеці, Моршині, Стриї та Дрогобичі”, – йдеться у повідомленні.

“У випадку пошкодження нафтогону на цій ділянці існує ризик виходу нафти та забруднення річки із потраплянням нафти у підруслові споруди водозабору. З цих причин Укртранснафта у 2006 році вирішила винести обидві нитки нафтопроводу “Броди – Держкордон” на ділянці км 157 – км 165 з другого поясу санітарної охорони Стрийського водозабору прісних вод і побудувати нову ділянку нафтопроводу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua