0 800 307 555
0 800 307 555

У США успішно випробували електричний конвертоплан (відео)


У США успішно випробували електричний конвертоплан (відео)

Американська компанія Kitty Hawk випробувала перспективний електричний конвертоплан Heaviside, який планується використовувати як аеротаксі, польотом на ефективну дальність.

Під час випробувань дальність і швидкість польоту апарату перевищили розрахункові, склавши 160 кілометрів і 290 кілометрів на годину відповідно, пише Aviation Week.

Конвертоплан Heaviside виконаний за літаковою схемою високоплана з переднім горизонтальним оперенням. Конвертоплан оснащений вісьмома електромоторами, шість з яких розташовані на крилі і два — на закінцівках переднього оперення. Штовхальні повітряні гвинти на електромоторах зроблені поворотними.

Розмах крила Heaviside становить 6,1 метра. Апарат здатний на вертикальні зліт і посадку, а також політ в режимі висіння. Розрахункова ефективна дальність польоту конвертоплана становить 130 кілометрів, а швидкість польоту — близько 250 кілометрів на годину.

За заявою Kitty Hawk, випробування показали, що після польоту на дальність в 160 кілометрів «залишився ще значний заряд акумуляторів».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua