0 800 307 555
0 800 307 555

У Мінфіні розраховують отримати транш від МВФ до кінця року


У Мінфіні розраховують отримати транш від МВФ до кінця року

Претензій до того, як Україна виконує домовленості щодо структурних маяків чинної угоди Stand-by, у МВФ немає.

Як повідомила пресслужба Мінфіну, про це в інтерв’ю одному з видань розповів заступник міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук.

За його словами, раніше були певні занепокоєння з приводу відставки глави НБУ Смолія. Але зараз “вже все нормально”.

“Є новий голова Нацбанку, ми бачимо, що система працює стабільно, все нормально, жодних змін у банківському секторі від зміни персоналій не відбулося. Тобто новий менеджмент НБУ дотримується певного курсу, незалежний Нацбанк працює, як працював”, – цитує пресслужба Драганчука.

Заступник міністра зазначив, що у Фонду є питання до рішення Конституційного Суду з приводу НАБУ.

«Це рішення передбачає зміни до Закону про НАБУ, які потрібно внести та прийняти. І МВФ, звичайно, спостерігає за цим процесом”, – наводяться в повідомленні слова Драганчука.

За словами заступника міністра, жодних перешкод для того, щоб Україна могла отримати транш цього року, поки немає, і в цей момент йде робочий процес.

Нагадаємо, 9 червня Рада директорів Міжнародного валютного фонду затвердила 18-місячну програму Stand-by для України з фінансуванням, еквівалентним 3,6 млрд SDR (близько 5 млрд доларів), спрямовану на допомогу Україні в подоланні наслідків пандемії COVID-19.

12 червня Україна отримала перший транш кредиту МВФ в рамках нової 18-місячної програми співпраці України та Фонду в розмірі 2,1 млрд доларів.

За словами президента Зеленського, Україна виконала всі умови для отримання другого траншу за новою програмою співпраці з Міжнародним валютним фондом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua