0 800 307 555
0 800 307 555

"Бізнес шанованих людей" за три роки вивів із України понад $22 млрд


"Бізнес шанованих людей" за три роки вивів із України понад $22 млрд

“Бізнес шанованих людей” за три роки вивів із України $22,4 млрд, при цьому $5 млрд – на Кіпр, $4 млрд – до Нідерландів, $3 млрд – до Великої Британії, $2 млрд – до Німеччини, повідомив голова Державної податкової служби Олексій Любченко.

“Нещодавно у нас відбулася конференція щодо виконання плану BEPS (Base Erosion and Profit Shifting – розмивання оподатковуваної бази й виведення прибутку з-під оподаткування – ред.). Ми запросили наших колег із відповідних органів Німеччини, Нідерландів, Великої Британії, Кіпру, Швейцарії, Австрії, Сполучених Штатів – тобто з країн, куди найбільше наші шановані люди вивели грошей. За три роки вони вивели $22 млрд. Ця тема заслуговує на увагу. Також майже $90 млрд на рік контрольованих операцій”, – сказав Любченко в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Читайте також: Острівні компанії: який бізнес українці ховають на Кіпрі

За даними Державної податкової служби, $10 млрд із $22,4 млрд становлять дивіденди. Загалом із $22,4 млрд сплачено $0,63 млрд податку за середньою ставкою 2,8%.

За словами голови відомства, механізм трансфертного ціноутворення (ТЦУ) дасть змогу залишити у країні $30-40 млрд прибутку.

“Моя позиція – створити умови, коли країна трохи відпочине від нечесної гри”, – сказав Любченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ДПС України
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua