0 800 307 555
0 800 307 555

Шмигаль заявив, що накопичувальній пенсійній системі бути


Шмигаль заявив, що накопичувальній пенсійній системі бути

8 жовтня під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбувся Форум координації міжнародної технічної допомоги «Партнерство заради розвитку».

Під час конференції Прем’єр-міністр обговорив стратегічні питання з керівниками місій в Україні та главами зі співробітництва.

Денис Шмигаль наголосив, що Уряд переходить від концепції «донорства» до «партнерства з розвитку», і цей Форум свідчить про початок спільного формування порядку денного і пріоритетів для розвитку.

Читайте також: Розенко повідомив, коли запрацює накопичувальна пенсія в Україні

Під час зустрічі Прем’єр-міністр підкреслив, що незважаючи на зовнішні виклики і загрози, уряд продовжує послідовне втілення реформ, спрямованих на відновлення економічного зростання і наближення країни до Європейського Союзу.

Як накопичити собі на пенсію

Серед іншого Прем’єр відніс до своїх пріоритетів створення фондового ринку для залучення інвестиційних і фінансових ресурсів в країну і пенсійну реформу, зокрема впровадження накопичувальної системи, розвиток наступних рівнів пенсійного забезпечення.

Довідка Finance.ua:

  • Законопроект про другий рівень пенсійної системи вже зареєстровано у Верховній Раді, а про третій – буде подано до кінця року.
  • Голова комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова розповіла, що стримує запуск накопичувальної пенсійної системи.
  • Обов’язкова накопичувальна пенсійна система в 2021 році навряд чи запуститься. Таку думку висловила міністр соціальної політики Марина Лазебна.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua