0 800 307 555
0 800 307 555

АМКУ встановив змову при купівлі ТРЦ Respublika


АМКУ встановив змову при купівлі ТРЦ Respublika

Антимонопольний комітет України (АМКУ) визнав порушенням закону “Про захист економічної конкуренції” узгоджені дії трьох компаній з участі в 2019 році в голландському аукціоні з продажу кредитних вимог, забезпеченням за якими виступив торгово-розважальний центр (ТРЦ) Respublika.

“Рішенням АМКУ від 1 жовтня 2020 року дії ТОВ “Солтекс Капітал”, ТОВ “Фінгруп Фактор” і ТОВ “Толкфін” визнано порушенням закону “Про захист економічної конкуренції” у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів аукціону”, – повідомив регулятор у четвер.

На всіх трьох порушників накладені штрафи в розмірі близько 10% від доходу кожного з них.

Зокрема, АМКУ встановив такі докази змови: засновниками та керівниками компаній є родичі; компанії мали й інших спільних працівників; учасники торгів надавали один одному фінансову допомогу; тісна комунікація між учасниками аукціону під час його підготовки, зокрема електронне листування між “Фінгруп Фактор” і “Толкфін”; використання компаніями одних і тих же засобів зв’язку; узгоджена поведінка компаній на торгах.

“Встановлені комітетом факти беззаперечно вказують на наявність попередніх домовленостей цих компаній щодо проведення аукціону з продажу кредитних вимог, забезпеченням яких є ТРЦ “Республіка”. Тобто, змови”, – підкреслило відомство.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua