0 800 307 555
0 800 307 555

Клієнти Concordbank зможуть безконтактно оплачувати покупки фітнес-браслетом Mi Smart Band 4 NFC


Клієнти Concordbank зможуть безконтактно оплачувати покупки фітнес-браслетом Mi Smart Band 4 NFC

CONCORDBANK одним з перших в Україні надав своїм клієнтам, власникам карт Mastercard, можливість безконтактно оплачувати покупки за допомогою Mi Smart Band 4 NFC – модифікації популярного фітнес-браслета з функцією безконтактної оплати. Інноваційний продукт є спільною розробкою глобальних технологічних компаній Xiaomi і Mastercard, і доступний ексклюзивно для власників карток цієї платіжної системи. Запуск продукту відбувся в партнерстві з одним з найбільших маркетплейсов України АЛЛО.
Mi Smart Band 4 NFC зберіг всі переваги звичайного Mi Smart Band 4, які так полюбилися користувачам по всьому світу: кольоровий OLED-дисплей, рекордна автономність, корпус з водонепроникністю до 5 АТМ, підтримка відстеження плавання і управління музичним плеєром. А тепер до них приєднався NFC-чіп, що дозволяє оплачувати покупки за допомогою технології безконтактної оплати Mastercard.
Чтоби налаштувати безконтактну оплату, необхідно встановити на смартфон фірмовий додаток Mi Fit і додати банківську платіжну карту в відповідній вкладці (можна додати до 6 карт). Для здійснення оплати на браслеті Mi Smart Band 4 NFC необхідно перейти до меню «Карти», вибрати одну з доданих платіжних карт і піднести пристрій до терміналу для оплати.
Платежі браслетом захищені технологією токенізаціі Mastercard, завдяки якій номер карти замінюється 16-значним токеном. Дані карти зберігаються в надійно захищеному NFC-чіп, розробленому компанією NXP. Несанкціонований доступ до цих відомостей неможливий, і на випадок втрати браслета Xiaomi передбачила ряд захисних заходів, які вбережуть платіжні дані користувача від небажаного доступа.
Mi Smart Band 4 NFC можна буде придбати з 23 вересня по ціні 1299 грн. на маркетплейсі allo.ua, в офлайн-магазинах АЛЛО, в авторизованих Mi Store і магазинах партнерах Xiaomi в Україні

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Конкорд
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua