3407
Шмигаль розповів, якими будуть зростання ВВП та курс долара в новому бюджеті
— Казна та Політика
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час робочої поїздки до Херсону повідомив, що проєкт державного бюджету на 2021 рік подадуть у Верховну Раду 15 вересня. Крім того, він розкрив деякі подробиці майбутнього проєкту.
“15 вересня, так як цього вимагає закон, Міністерством фінансів буде поданий у Верховну Раду проєкт бюджету на 2021 рік. Є основні параметри, вони сьогодні доопрацьовуються, дискутуються. Ми їх представимо 15 вересня”, – розповів прем’єр.
За його словами:
- зростання ВВП планується на 4,7%;
- дефіцит бюджету за планом буде 6%;
- курс долара, вписаний у бюджет, становитиме 29 грн.
Шмигаль висловив упевненість, що цього року проєкт Державного бюджету на 2021 рік ухвалять вчасно.
Як передбачає Бюджетний кодекс України, Кабінет Міністрів затверджує і подає до парламенту до 15 вересня проєкт закону про державний бюджет на наступний рік.
Довідка Finance.ua:
- Раніше у Мінфіні озвучили прогноз щодо держбюджету на наступний рік.
- В Державний бюджет України на 2021 рік закладено 20 млрд грн на компенсацію “зеленого” тарифу виробникам електроенергії.
Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
Стало відомо, коли і на який термін запрацює програма УЗ-3000
Коли можуть затвердити нову програму МВФ для України
Швидкий інтернет для кожного українця: що зміниться (законопроєкт ухвалено)
Єврокомісія закликала Україну посилити реформи у сфері верховенства права та боротьби з корупцією
Депутати пропонують запустити нову модель компенсації інвестицій через податки
Україна отримає понад 1,8 млрд євро підтримки від ЄС
