0 800 307 555
0 800 307 555

Зеленський підписав закон про виведення ринку металобрухту з тіні


Зеленський підписав закон про виведення ринку металобрухту з тіні

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про виведення ринку металобрухту з тіні, яким скасовано заборону на розрахунки готівкою за металобрухт, який здається населенням.

Про це свідчать дані на сайті парламенту.

Згідно з прийнятим документом, скасовано заборону на розрахунки готівкою за металобрухт, який здається населенням. Оплата купленого у фізичних осіб металобрухту може здійснюватися готівкою через каси суб’єктів господарювання, які здійснюють заготівлю або операції з металобрухтом, в тому числі їх приймальних пунктів. Також оплата може проводитися шляхом безготівкового розрахунку відповідно до законодавства, або готівкою при покупці металобрухту у фізичних осіб фізичними особами-підприємцями, або іншим способом, передбаченим законодавством.

Необхідним і достатнім документом для покупця металобрухту з підтвердження джерел походження металобрухту від продавця (постачальника) є акт приймання, який містить дані про джерело походження металобрухту. Відповідальність за достовірність даних про джерело походження металобрухту, зазначених в акті приймання, покладається виключно на продавця (постачальника) металобрухту і не може бути покладена на покупця.

Також законом скасовується поділ металобрухту на промисловий і побутовий, оскільки збереження такого поділу в сучасних умовах обумовлює можливості для зловживань з боку правоохоронних органів. Законом також спрощено вимоги до заготівлі металобрухту (без його переробки), усунуто неефективні та надмірні механізми державного регулювання. Зокрема, скасовуються акти обстеження, які видають місцеві адміністрації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua