0 800 307 555
0 800 307 555

АМКУ веде розслідування щодо завищених цін на газ з боку "Нафтогазу"


АМКУ веде розслідування щодо завищених цін на газ з боку "Нафтогазу"

Антимонопольний комітет України (АМКУ) веде розслідування щодо завищених цін на газ з боку “Нафтогазу України”, а також інших учасників ринку, які користуються монопольним становищем.

Про це на брифінгу заявила голова АМКУ Ольга Піщанська.

Читайте також: Розкрадання газу на 729 млн грн: підозрюються 5 осіб

“На цей час комітетом здійснюється розгляд справи про зловживання монопольним становищем НАК” Нафтогаз України” на ринку природного газу, що встановив завищені ціни на газ, які неможливо було б встановити за умови значної конкуренції”, – сказала Піщанська.

Крім того, за її словами, АМКУ веде розслідування у провадженні щодо зловживання монопольним становищем “Регіональною газовою компанією” (РГК) на ринку розподілу природного газу. Справа стосується 19 операторів газорозподільних мереж.

Комітет підозрює, що компанія надавала перевагу одному постачальнику газових лічильників. За інформацією Піщанської, комітет також розглядає справу про зловживання “Оператором газотранспортної системи України” монопольним становищем на ринку транспортування газу шляхом неправомірної зміни маржинальних цін на ринку природного газу, що призвело до обмеження інтересів замовників послуг транспортування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua