0 800 307 555
0 800 307 555

LG придумала розкладний смартфон-книжку з двома загнутими екранами


LG придумала розкладний смартфон-книжку з двома загнутими екранами

Управління США з патентів і торгових марок (USPTO) опублікувало патент на черговий незвичайний смартфон південнокорейської компанії LG Electronics.

Документ має лаконічну назву «Мобільний термінал» (Mobile terminal). У ньому описується розкладний апарат у форм-факторі книжки. Як можна бачити на ілюстраціях, на зовнішній стороні кожної з половинок гаджета розташується екран, що загинається в області шарнірного з’єднання.


Фото: 3dnews.ru

Над дисплеєм у фронтальній частині розмістяться динамік і одинарна камера. Над тильним екраном також буде встановлена ​​камера: на зображеннях показаний одинарний модуль, але теоретично тут можуть бути кілька оптичних елементів і спалах.


Фото: 3dnews.ru

Наявність двох дисплеїв на протилежних сторонах корпусу-книжки дозволить реалізовувати різні режими роботи. Наприклад, розгорнувши пристрій, користувач зможе трансформувати його в невеликий планшет.

У закритому стані на загнутих бічних частинах дисплеїв можуть відображатися допоміжні елементи управління, корисна інформація та ін.

Заявку на патент було поданоще в квітні 2018 року, але зареєстровано розробку тільки зараз. Чи з’явиться смартфон з описаною конструкцією на комерційному ринку, поки не ясно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua