0 800 307 555
0 800 307 555

Антимонопольний комітет проведе оцінку продажу підприємства "Мотор Січ"


Антимонопольний комітет проведе оцінку продажу підприємства "Мотор Січ"

Антимонопольний комітет України проведе оцінку продажу підприємства «Мотор Січ» на відповідність конкурентному законодавству.

Про це йдеться в коментарі голови АМКУ Ольги Піщанської, який кореспонденту Укрінформу надали у відділі комунікацій цього органу.

За словами Піщанської, АМКУ усвідомлює важливість здійснення контролю за концентраціями об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки країни. «Так, на сьогоднішній день в АМКУ розглядається 4 справи про концентрацію (у вигляді придбання опосередкованого контролю над ПАТ «Мотор Січ»), в рамках яких досліджується вплив заявлених транзакцій на стан конкуренції на задіяних товарних ринках. Зокрема, авіаційних двигунів для літаків і вертольотів, їх технічного обслуговування та ремонту», – зазначила вона.

Голова Антимонопольного комітету додала, що хоча покупець акцій ПАТ «Мотор Січ» відкликав заяву про надання дозволу на концентрацію, АМКУ продовжує здійснювати розпочате за власною ініціативою дослідження питання придбання акцій ПАТ «Мотор Січ» без отримання дозволу АМКУ.

«АМКУ в рамках повноважень проведе оцінку реалізації стратегічного підприємства «Мотор Січ» на відповідність конкурентному законодавству. За результатами проведеної перевірки, у разі виявлення порушень, будуть прийняті жорсткі заходи реагування відповідно до чинного законодавства», – зазначила Піщанська.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua