0 800 307 555
0 800 307 555

Штучний інтелект даватиме поради про здоровий спосіб життя через смартфон


Штучний інтелект даватиме поради про здоровий спосіб життя через смартфон

Учені зі Стенфордського та Мічиганського університеті розробили систему штучного інтелекту, яка може давати поради щодо здоров’я.

Про це повідомляє VentureBeat.

Мобільні медичні програми даватимуть поради щодо здорового способу життя й мають на меті покращити стан користувача. Наприклад, такий додаток може надсилати пропозиції залежно від погоди, фізичної активності та місця розташування людини.

Зазначається, що ефективність будь-якого додатку для здорового способу життя залежить від того, наскільки своєчасно він надсилатиме повідомлення з порадами.

Система штучного інтелекту, яку розробили вчені, отримала назву IntelligentPooling. Вона досліджує оптимальний час для “втручання” у життя користувачів. Програма фіксує періоди, коли можна дати пораду, на основі даних з пристроїв користувача та надає персоналізовані рекомендації протягом дня.

Вчені провели дослідження, у якому взяли участь 10 осіб із “розумними” годинниками. Вони встановили ліміт для програми, яка могла надсилати 5 повідомлень на добу для кожного учасника протягом 90 днів з урахуванням таких даних, як погодні умови, час доби та день тижня.

Дослідники зазначають, що для ефективної роботи додатку необхідна ширша аудиторія, з пристроїв якої він збиратиме дані.

“Питання про те, як оцінювати користь та ризики для кожного користувача – це напрямок для подальшої роботи,” – зазначили дослідники.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua