0 800 307 555
0 800 307 555

Держподаткова розробляє механізм перевірки дійсності фіскальних чеків через "Дію"


Держподаткова розробляє механізм перевірки дійсності фіскальних чеків через "Дію"

Державна податкова служба (ДПС) розробляє механізм перевірки дійсності фіскальних чеків через застосунок “Дія”.

Про це повідомила заступник голови ДПС Наталія Калєніченко.

Читайте також: 1 серпня податкова запускає касові апарати в смартфоні: етапи запровадження, штрафи, кешбек

“Ми працюємо над тим, щоб платник податків, який встановив застосунок “Дія”, зміг знайти, перевірити, завантажити чек, щоб не заходити до електронного кабінету, а саме через “Дію” отримати всю необхідну інформацію про розрахункові операції”, – сказала Калєніченко під час пресконференції в понеділок, присвяченій запуску “РРО у смартфоні”.

За її словами, в планах податкової – розширити безоплатний застосунок програмного РРО на систему iOS, оскільки програма поки що доступна для ОС Android або Windows.

Калєніченко додала, що надійшло багато побажань від бізнесу, щоб система ПРРО була інтегрована з банківськими сервісами, і це – також серед планів Держподаткової.

Як уточнила Калєніченко, на сьогодні бізнес зареєстрував 22,7 тис. програмних РРО, зокрема 14,5 тис. – на програмному рішенні податкової. Кількість виданих чеків через них – 154 тис.

Довідка Finance.ua:

  • З 1 жовтня 2020 року набуває чинності норма про “кешбек”, яка передбачає повернення вартості покупки за порушення видачі чека. Також вводиться застосування повного розміру штрафу за незастосування РРО або невидачу чека (100% суми під час першого порушення і 150% за кожне наступне).
  • З 1 жовтня 2020 року РРО стануть також обов’язковими для окремих категорій платників єдиного податку другої-четвертої груп. З 1 серпня законодавство дозволило застосовувати альтернативні форми касових апаратів – програмні РРО на добровільних засадах.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua