Покупець готелю "Дніпро" успішно пройшов перевірку Фонду держмайна


Покупець готелю "Дніпро" успішно пройшов перевірку Фонду держмайна

Фонд державного майна затвердив протокол про результати електронного аукціону з продажу готелю “Дніпро” компанії ТОВ “Смартленд” за 1,11 млрд грн.

Про це повідомляє Національна електронна біржа – майданчик системи Прозорро.Продажы.

“Це означає, що наш клієнт пройшов повну перевірку і відповідає всім вимогам до покупця, передбаченим законодавством України”, – йдеться в повідомленні, передає Економічна правда. За законодавством, переможець не може бути громадянином держави-агресора. Якщо переможець купує готель за кредитні кошти, то повинен показати, хто їх надає. Компанія-кредитор також не може належати громадянину РФ. Фонд держмайна 15 липня провів аукціон з продажу столичного готелю “Дніпро”.

Його продали за 1 млрд 111 млн 222 тис. 22 грн ТОВ “Смартленд”. Серед претендентів на столичний готель “Дніпро” були представники бізнес-істеблішменту, зокрема, серед учасників аукціону були Степан Черновецький, Томаш Фіала, Вадим Новинський, Сергій Тігіпко та інші.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua