0 800 307 555
0 800 307 555

Мінекономіки надасть фермерським господарствам кредитів на 67 млн грн у рамках держпрограми


Мінекономіки надасть фермерським господарствам кредитів на 67 млн грн у рамках держпрограми

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства оголосило конкурс за бюджетною програмою “Надання кредитів фермерським господарствам”.

Про це повідомила пресслужба Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства.

Згідно з повідомленням, Мінекономіки відкрило конкурс за бюджетною програмою “Надання кредитів фермерським господарствам”, яка реалізується через Український державний фонд підтримки фермерських господарств.

За цим напрямом у 2020 році передбачено спрямувати 67 млн грн зі спеціального фонду держбюджету.

“Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. грн на одне фермерське господарство, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років”, – сказано у повідомленні.

У пресслужбі додали, що до участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства, крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство, а також які перебувають у стадії ліквідації. Претендувати на кошти за програмою також не можуть фермерські господарства, у яких виявлено факти незаконного одержання чи нецільового використання бюджетних коштів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua