Кількість відвідувань ПУМБ online для підприємців перевищила позначку у 100 тис.


Кількість відвідувань ПУМБ online для підприємців перевищила позначку у 100 тис.

Відвідування інтернет-банкінгу ПУМБ online для підприємців перевищило 100 тис. сеансів, що у майже у 5 разів більше минулорічних показників.

Дані актуальні станом на червень 2020 року.

Таке рекордне зростання відвідувань ПУМБ online для підприємців у ПУМБ, насамперед, пов’язують із розширенням функціоналу інтернет-банкінгу та збільшенням попиту на здійснення дистанційних операцій.

Лише за минулий рік у особистий кабінет користувачів, до вже існуючого переліку сервісів та послуг, було інтегровано функцію з торгівлі валюти (купівля/продаж), SWIFT перекази, перегляд діючих валютних контрактів, вдосконалено функціонал поповнення корпоративних карт, перегляд карткових рахунків та їх власників, а також додано сервіс з відправки звітності до контролюючих органів онлайн для юридичних осіб на платформі Liga:Report.

За словами Максима Масюка, начальника управління Digital розвитку малого бізнесу ПУМБ, клієнти все більше приходять до розуміння, що максимум операцій можна зручно і легко здійснювати онлайн.

«Лише з початку року кількість користувачів ПУМБ online для підприємців збільшилась на цілих 43%. Ми постійно намагаємось відкривати перед нашими клієнтами ще більше дистанційних можливостей, тим самим піклуючись про найцінніший ресурс будь-якого підприємця – його час» – зазначає Максим Масюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua