Підключитися до електромереж у Київській області тепер можна онлайн


Підключитися до електромереж у Київській області тепер можна онлайн

Київобленерго в складі ДТЕК спростив процедуру приєднання до електричних мереж. За інформацією компанії, довгий час причиною скарг жителів Київської області та забудовників була саме тривала і складна процедура приєднання до мереж.

“Раніше все оформлення документів відбувалося офлайн, в паперовому вигляді. Щоб оформити підключення до мереж, клієнтам було необхідно приходити до районного підрозділу електромереж або центру обслуговування від 5 до 12 разів. Це неприйнятна ситуація. Ми розуміємо потреби сучасних клієнтів, тому перевели послугу в онлайн. Починаючи з листопада 2020 року, кожен бажаючий може скористатися електронною формою у нас на сайті, подати заявку на стандартне підключення і відстежувати статус її виконання”, – зазначив генеральний директор Київобленерго Віталій Шайда.

За інформацією ДТЕК Мережі, онлайн-формою подачі заявки на приєднання вже скористалися 2700 клієнтів. Найбільше заявок подано в Києво-Святошинському та Ірпінському районах.

Як підкреслив Віталій Шайда, тривалість виконання стандартних підключень знизилася в три рази – з 63 днів у 2018 році до 26 днів у січні-травні 2020 року. Законодавством передбачено 45-60 днів на таку процедуру.

У планах ДТЕК – запустити можливість подачі заявки на приєднання через мобільний додаток “МережіОнлайн”, який ДТЕК Мережі запустить до кінця літа 2020 року.

Нагадаємо, раніше в компанії повідомили, що термін ліквідації аварій за рік скоротився вдвічі – з 5-8 до 2-4 годин, також було реконструйовано дві великі підстанції в Ірпені і Вишгороді, відремонтовано близько 4882 км ліній 0,4-110кВ.

Як раніше повідомлялося, ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії і експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua