Купуй валюту вигідно у мобільному додатку ПУМБ Online


Купуй валюту вигідно у мобільному додатку ПУМБ Online

Для своїх клієнтів Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) зробив справжній літній подарунок. Відтепер обмінювати валюту у мобільному додатку ПУМБ Online не тільки зручно, але й фінансово вигідно!

В липні купити та продати долари США у мобільному додатку ПУМБ Online можна буде за вигіднішим, ніж у відділеннях курсом. Не потрібно більше стояти в чергах до кас, чи шукати в обмінниках кращий курс – з мобільним додатком ПУМБ Online купити чи продати долари США можна у будь який час не виходячи з дому!

«За останні місяці кількість операцій по валютообміну збільшилася в рази: в пікові карантинні місяці клієнти ПУМБ купили сумарно 5,9 млн дол США в квітні та 5,3 млн дол США в травні. Крім того, обмінювати валюту онлайн набагато зручніше: обміняти можна будь яку суму, гроші одразу зараховуються на рахунок і їх можна онлайн покласти на депозит. При цьому немає контакту з готівкою, що в умовах коронавірусу може бути небезпечним. ПУМБ з початку карантину активно закликає клієнтів переходити на дистанційні канали обслуговування. Тому ми вирішили створити для клієнтів більш привабливі умови для покупки та продажу доларів саме через додаток», – прокоментував директор департаменту розвитку digital бізнесу та дистанційних каналів ПУМБ Михайло Сергієнко.

На покупку доларів США у мобільному додатку за спеціальним курсом діють такі ж ліміти, як і для покупки інших валют: клієнт банку може здійснити валютообмін на суму не більше 2,5 млн грн в еквіваленті за добу.

Щоб максимально користуватися усіма перевагами валютообміну онлайн, потрібно мати гривневий та валютний рахунки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua