Українці все частіше здійснюють безготівкові платежі - НБУ


Українці все частіше здійснюють безготівкові платежі - НБУ

Частка безготівкових розрахунків в Україні продовжує впевнено зростати.

Про це повідомила пресслужба Нацбанку у FACEBOOK.

“Під час карантину безготівкові платежі довели свою безпеку та зручність. Тож вибір українців на користь кешлес є очевидним”, – йдеться у повідомленні.

Показники безготівкових платежів:

  • 55,5% – саме стільки становила частка за обсягом безготівкових операцій із платіжними картками за підсумками травня 2020 року. За кількістю показник ще вищий – 87 зі 100 операцій з платіжними картками здійснювалися безготівково у травні.

Також у Нацбанку розповіли, що планують публікувати статистику щодо стану карткового ринку щомісяця, а не раз у квартал, як раніше.

Це пов’язано із тим, що з початку року змінилася періодичність надання банками статистичної інформації про платіжні картки. Відтепер банки звітують регулятору щомісяця (раніше – щокварталу).

Довідка Finance.ua:

  • У 2020 році через карантинні заходи українці все частіше стали обирати безготівкові платежі, розрахунки та покупки онлайн. З’явилися й нові сценарії у шахраїв.
  • У НБУ розповіли, як переказати гроші на картку і не порушити закон про фінмоніторинг.

До речі, портал Finance.ua давно аналізує пропозиції щодо карток в Україні. Щоб допомогти вам з вибором картки онлайн, у нас на сайті працює спеціальний сервіс. З його допомогою можна швидко і комфортно вибрати необхідний саме вам “пластик”.

Переглянути варіанти 💳

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua