У МВФ побоюються, що інфляція буде занадто низькою


У МВФ побоюються, що інфляція буде занадто низькою

З огляду на масштаб пандемії, все більше компаній можуть ставати неплатоспроможними, проте держпідтримка у вигляді кредитів тільки обтяжить такі компанії боргами.

Про це як пише Reuters, заявила головний економіст Міжнародного валютного фонду Гіта Гопінат на вебінарі, організованому МВФ і Токійським університетом. Вона також сказала, що хоча зростання цін на продукти харчування в деяких країнах прискорилося, загальна споживча інфляція, швидше за все, залишиться низькою в більшості регіонів світу, оскільки втрата робочих місць буде стримувати зростання заробітної плати.

«Ми більше боїмося, що інфляція буде занадто низькою, а не занадто високою», – сказала вона.

«Оскільки виникає більш серйозне питання про неспроможність підприємств, державна підтримка повинна більшою мірою виглядати як інвестиції в акції, а не збільшення боргів. В іншому випадку, ми отримаємо велику кількість фірм, які виходять з кризи з величезними борговими зобов’язаннями…

Якщо кредитування більше набуде форми інвестицій в акції… то це буде меншим тягарем для фірм. Це полегшить компаніям вихід з кризи», – зазначила Гопінат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВФ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua