Залучайте партнерів і користуйтеся грошима вигідно з Акцією "Овердрафт Партнерський" від Таскомбанку


Усі корпоративні клієнти ТАСКОМБАНКУ, залучивши партнерів до 15 вересня 2020 року, мають можливість отримати акційну процентну ставку (зменшену) за користування овердрафтом. В свою чергу партнери отримають свої переваги – платність (відсотки) на кошти на поточному рахунку.

ТАСКОМБАНК пропонує вигідні умови використання кредитних коштів для існуючих клієнтів і платність на розміщення коштів на поточних рахунках для їх партнерів.

Брати участь в Акції можуть нові та діючі Клієнти Банку, зокрема ті, що вже мають діючий договір овердрафту з Банком. Партнери – компанії, які вже мають або ще не мають поточних рахунків у Банку. Кількість Партнерів на одного Клієнта не обмежується, але одна компанія може бути партнером тільки одного Клієнта.

Як працює Акція?

  • Клієнт інформує Банк про бажання користуватися послугою овердрафт до 15 вересня 2020 року.
  • Залучивши своїх Партнерів на обслуговування до ТАСКОМБАНКУ (або приєднавши до програми Партнерів, які вже мають відкриті рахунки у Банку), Клієнти мають змогу зменшити свою процентну ставку за користування овердрафтом.
  • Зменшена (акційна) процентна ставка нараховується на суму заборгованості за овердрафтом, яка є меншою або дорівнює розміру залишків на поточних рахунках Партнерів, яких він залучив до участі в Акції.
  • На решту заборгованості за овердрафтом Клієнта, яка не покрита залишками коштів на поточних рахунках Партнерів (тобто на різницю між сумою заборгованості за овердрафтом і розміром залишків на поточних рахунках Партнерів) нараховується стандартна процента ставка.
  • Умовами Акції передбачено також вигідні умови для Партнерів – нарахування процентів на залишки коштів на поточних рахунках Партнерів

Щоб взяти участь у Акції та залучити Партнерів, корпоративний Клієнт ТАСКОМБАНКУ подає до банку клопотання у довільній формі та укладає Додаткову угоду до Договору про надання овердрафту.

Більше деталей тут або у вашого персонального менеджера.

Звертайтеся до контактного центру за телефоном 044 290 97 77 та приєднуйтесь до дружної родини Клієнтів ТАСКОМБАНКУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua