Українські банки в II кв. закрили 304 відділення, з них 174 Ощадбанк - НБУ


Українські банки в II кв. закрили 304 відділення, з них 174 Ощадбанк - НБУ

Українські банки в квітні-червні 2020 року скоротили кількість структурних підрозділів на 304 – до 7,58 тис., свідчать дані на сайті Національного банку України (НБУ) в четвер.

Згідно з ними, у другому кварталі 2020 року найбільше відділень закрив Ощадбанк – 174, за ним ідуть ПриватБанк – 58, Райффайзен Банк Аваль – 23, Альфа-Банк – 18, Укргазбанк – дев’ять і банк “Кредит Дніпро” – вісім.

Разом з тим за квітень-червень ПУМБ розширив свою регіональну мережу на 11 відділень, А-Банк і Акордбанк відкрили по п’ять відділень, банк “Південний” – три і банк “Альянс” – два.

Станом на 1 липня 2020 року Ощадбанк залишається лідером за кількістю відділень – 2,097 тис., друге місце посідає ПриватБанк (1,833 тис.), третє – Райффайзен Банк Аваль (456), четверте – Укрсиббанк (282) і п’яте – Укргазбанк (248).

По одному відділенню, як і в першому кварталі, працює у Промінвестбанку (ПІБ), банку “Фамільний”, БТА Банку, а також у банків “Траст-Капітал” і “Кредит Європа”, свідчать дані регулятора.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua