Ціна на золото побила майже 10-річний рекорд: причини зростання


Ціна на золото побила майже 10-річний рекорд: причини зростання

Станом на середу, 8 липня, ціна на золото становить $1800 за тройську унцію (31,1034768 грама). Вперше з 2011 року його вартість досягла такого рівня. Побоювання навколо зростання захворюваності COVID-19 підвищили попит інвесторів на безпечні активи, повідомляє Reuters.

“Інвестори хеджують вразливість до більш ризикованих активів просто тому, що зростає і розширюється переконання, що будь-яке відновлення навряд чи буде V-подібним”, – повідомив головний ринковий аналітик CMC Markets UK Майкл Х’юсон.

За його словами, ринки, як правило, працюють через призму оптимізму, а він перебуває під тиском в даний момент, і золото бере з цього вигоду.

При цьому аналітик Julius Baer Карстен Менке розповів, що в середній і довгостроковій перспективі поліпшення економічного фону може змінити ситуацію. Підкресливши, що попит на безпечні активи був найвищким в постраждалих країнах, таких як США і Великобританія.

Зазначається, що спалах коронавірусу в США 7 липня досяг 3 млн підтверджених випадків. Все більше штатів звітують про рекордну кількість заражених, а Флорида може зіткнутися з нестачею лікарняних ліжок у відділеннях інтенсивної терапії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua