Клієнтами єдиного Приват24 вже стали понад 30 тисяч українських підприємців


Клієнтами єдиного Приват24 вже стали понад 30 тисяч українських підприємців

Тільки за останню добу клієнтами єдиного мобільного додатку Privat24 для фізичних осіб та підприємців стали більше 7 тисяч підприємців. А загалом за півтора тижня роботи єдиного мобільного банку, функцію управління рахунками власного бізнесу активували понад 30 тисяч підприємців клієнтів ПриватБанку.

За даними статистики банку, запуск єдиного додатку стимулював активний перехід корпоративних клієнтів та підприємців до обслуговування через мобільний банк, а не лише веб версію Приват24. Так, за останній тиждень кількість скачувань мобільного додатку “Приват24 бізнес” зросло на 19%, а кількість користувачів системи, які переважно використовують мобільну версію “Приват24 бізнес” збільшилась на 70%, перш за все за рахунок активності користувачів Android пристроїв.

Нагадаємо, ПриватБанк першим в Україні запустив єдиний мобільний додаток для фізичних осіб та підприємців на базі Privat24 для Android та iOs. Відтепер понад 700 тисяч підприємців, які обслуговуються у ПриватБанку, зможуть працювати зі своїми рахунками у звичному для них Приват24 для фізосіб. Щоб користуватися єдиним сервісом, потрібно лише оновити мобільний банк Приват24 до останньої версії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua