0 800 307 555
0 800 307 555

У МЗС повідомили про кроки з перетворення України на гаранта продовольчої безпеки


У МЗС повідомили про кроки з перетворення України на гаранта продовольчої безпеки

У вівторок міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів онлайн-зустріч з представниками аграрної та харчової промисловості Херсонської області. На зустрічі обговорили можливості співпраці дипломатії та бізнесу.

Повідомляється, що нарада відбулася у розвиток домовленостей за підсумками круглого столу за участі Президента України та керівників сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств Херсонської області та в рамках створення ефективної системи підтримки суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності України та просування вітчизняних товарів і послуг на зовнішніх ринках.

Участь у дискусії взяли голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв та заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України — торговий представник України Тарас Качка, а також представники майже 20 виробничих підприємств регіону.

Учасники обговорили можливості допомоги бізнесу у проходженні процедур сертифікації та визнання української продукції на ринках інших країн, вирішення логістичних проблем та лібералізації митних правил, зазначили в МЗС.

“Ми прагнемо побудувати ефективний робочий діалог з бізнесом. Наша задача — створити таку систему взаємодії, в якій українських експортерів почують і зможуть реально допомогти”, – підкреслив міністр.

Він нагадав про перезавантаження Ради експортерів та інвесторів при МЗС України як ефективної платформи, на базі якої відбуватиметься подальша взаємодія з бізнесом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua