0 800 307 555
0 800 307 555

Де українці в період карантину шукали роботу за кордоном


Де українці в період карантину шукали роботу за кордоном

Кількість запитів від українців на роботу за межами країни з березня по червень 2020 року зменшилася на 60% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

Про це повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” онлайн-ресурс з пошуку роботи Jooble.

Країни. Українські претенденти, які займалися пошуком роботи в період карантину, введеного в Україні, зосередилися переважно на вакансіях від роботодавців в Польщі, Чехії і Німеччини.

У Польщі найбільше українців цікавили пропозиції по роботі різноробочими, пакувальниками, сортувальниками, збирачами ягід і логістами.

У Німеччині найчастіше шукали роботу доглядальницями, медсестрами, мулярами, IT-фахівцями і будівельниками.

У Чехії ж найпривабливішими вакансіями для українців стали водії категорії “В”, швачки, покоївки, будівельники і медсестри.

“У березні-червні польські компанії пропонували українським претендентам вакансії пакувальників, водіїв, робочих на автозаводи, фасувальників і будівельників. У Німеччині запити роботодавців свідчать про те, що країна найбільше потребувала доглядальниць, покрівельників, збиральників полуниці, фахівців напряму Java-Development і бетонщиків-опалубщиків. Чеські роботодавці також шукали переважно працівників фізичної праці: різноробочих на склади, фабрики і заводи; зварників; покрівельників; водіїв і помічників на кухню”, – зазначають в Jooble.

У цих трьох країнах найчастіше за останні чотири місяці українцям пропонували роботу в галузях виробництва, транспорту і логістики, а також будівництва і архітектури. Найменша кількість пропозицій – в таких сферах як фінанси і страхування; бухгалтерський облік, аудит і консалтинг; юриспруденція.

Довідка Finance.ua:

Раніше служба зайнятості назвала найбільш оплачувані вакансії в столиці: аудитори та електромонтажники – 20 тисяч гривень на місяць;

  • керівники відділів, служб та управлінь – від 17 000 до 18 500 гривень;
  • майстри зеленого господарства – 17 тисяч гривень;
  • газорізальники, верхолази, головні метрологи і старші машиністи котлотурбінного цеху – в межах 16-17 тисяч гривень;
  • геодезисти і електромеханіки електрозв’язку – близько 16 тисяч гривень;
  • електромеханіки, інженери-лаборанти, обмотувальники елементів електричних машин – більше 15 тисяч гривень.

Отримати гроші до зарплати 💸

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
В Контексті Finance.ua