Дамо кризі бій: ПУМБ запровадив онлайн відкриття рахунку для бізнесу


Дамо кризі бій: ПУМБ запровадив онлайн відкриття рахунку для бізнесу

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) першим в Україні запровадив відкриття рахунків онлайн. Таке нововведення стало можливим у рамках нової банківської програми підтримки малого бізнесу – «Дамо кризі бій».

Відтепер, щоб стати клієнтом банку, більше не потрібно витрачати час на відвідування відділень, адже верифікація відбуватиметься дистанційно через відеопотік, гарантуючи безпеку та захищеність.

Програма підтримки ПУМБ об’єднала в собі і інші привілеї для клієнтів: скасування плати за проведення платежів у гривні, абонплату за користування POS-терміналами та обслуговування рахунку у перший місяць без додаткових витрат.

І це ще не все. Обираючи ПУМБ своїм обслуговуючим банком, разом з тим клієнти отримують доступ до інтернет-банкінгу «ПУМБ Online для підприємців», функціонал якого передбачає безліч корисних онлайн функцій та сервісів, незамінних у повсякденній діяльності сучасного підприємця: доступ до електронного документообігу, дистанційних консультацій від кращих спеціалістів банку з юридичних, бухгалтерських та валютних питань, формування та подання звітності, доступ до інформації з відкритих джерел про діяльність потенційних партнерів.

«Банк знаходиться з клієнтом у період становлення його бізнесу, розвитку – має бути поруч і в скрутні моменти. Програма «Дамо кризі бій», в першу чергу, розрахована на підтримку тих клієнтів, хто після карантинних обмежень не збирається здаватись та вірить у успіх власної справи. ПУМБ підтримує малий бізнес у цьому бою!», – зазначає Заступник голови правління ПУМБ Сергій Магдич.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua