ІГ "Універ" та Федір Дроздовський купують частку в мобільному додатку для інвестицій — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

ІГ "Універ" та Федір Дроздовський купують частку в мобільному додатку для інвестицій

Фондовий ринок
1614
Федір Дроздовський, керуючий партнер MEGOGO та Інвестиційна група “Універ”, яка надає в Україні послуги інтернет-трейдингу, брокерські послуги та управляє інвестиційними фондами, уклали договір з технологічною компанією KIBORG SYSTEMS про купівлю частки в компанії та розвиток бізнесу під новим спільним брендом Wotan.
Як стало відомо виданню, Wotan – це перший в Україні мобільний додаток, який за допомогою автоматизованого сервісу Robo Advisor 4.0 допомагає людині вдало вкладати свої заощадження.
ІГ "Універ" та Федір Дроздовський купують частку в мобільному додатку для інвестицій
Збалансований з точки зору ризику портфель для інвестицій дозволяє індивідуально підбирати прогнозна модель Wotan. Вона імітує понад 1 млн майбутніх варіантів розвитку і обирає найбільш імовірний за поточної макроекономічної ситуації. Цей підхід повністю виключає людський фактор, а значить – дозволяє не тільки економити час, але і мінімізувати ризики.
«Час від часу на фінансовому ринку відбуваються важливі події і ринок «летить» вгору або вниз, кожен фахівець в такі моменти почувається «героєм» або починає панікувати і втручатися в стратегію. Але Robo Advisor 4.0 – автоматизоване управління активами. Незабаром кожен українець з будь-якої точки країни зможе зі свого гаджета інвестувати в державні облігації, купувати корпоративні облігації, вкладати кошти в інвестиційні фонди. Все це можна буде зробити прямо на дивані або з робочого місця, або поки сидите в кафе з друзями. Це справжня діджиталізація», – каже Тарас Козак, президент Інвестиційної Групи «УНІВЕР».
Процедура інвестування через автоматичного помічника від Wotan має такий вигляд:
1. Реєстрація, верифікація даних і відкриття рахунку.
2. Формування інвестиційних цілей і сум депозитів під кожну з цілей.
3. Тест на визначення толерантності людини до ризику. Після цього додаток створює портфель з рекомендованих для людини активів.
4. Wotan працює. В автоматичному режимі купує і продає активи. Підтримує стан портфеля в коректній пропорції між класами. І в разі потреби, в режимі реального часу, робить ребалансування.
ІГ "Універ" та Федір Дроздовський купують частку в мобільному додатку для інвестицій
Як нам прокоментували представники Wotan, переговори про купівлю частки з ІГ «УНІВЕР» почалися в середині березня 2020, і вже в кінці травня було досягнуто домовленість про спільний розвиток бізнесу.
За словами засновника і президента ІГ «УНІВЕР» Тараса Козака, придбання частки у Wotan – це частина стратегії, яка дозволить групі розвивати напрям «Індивідуального Управління Активами».
«Починаючи з осені 2019 року, ми розмірковували над створенням окремого підрозділу з «Індивідуального Управління Активами» (Personal Wealth Management – ред.). Попит великий, а кваліфікованих компаній одиниці. З початком поширення вірусу фінансові ринки почали «падати». Фахівці, які керували активами і були «зірками» під час зростання ринку, нерідко показували себе неефективними на падінні або на так званому «пилу», коли ринок тривалий час не має певного стійкого тренду. До нас стали звертатися дедалі більше клієнтів з проханням порадити надійних інвестиційних менеджерів, – розповідає Тарас Козак. – З компанією Wotan ми співпрацювали понад три роки. Використовували їх стратегії при операціях з власними коштами на іноземних ринках. У своїх рахунках бачили, як працює система, навіть коли всі ринки «обвалюються». Ми були задоволені результатами, тому придбання акцій у Wotan – це логічне продовження нашої подальшої співпраці».
Вже сьогодні клієнти «ІГ УНІВЕР» в пілотному режимі користуються Beta-версією мобільного додатку Wotan. А з 1 вересня 2020 року мобільний додаток буде доступний всім охочим.
Нагадаємо, інвестиційна група УНІВЕР працює на фондовому ринку України з 2005 року. Надає доступ до Української біржі за допомогою інтернет-трейдингу з 2009 року. Сьогодні ядро Інвестиційної Групи «УНІВЕР» складають:
- “УНІВЕР Капітал”. Це ліцензований дилер, брокер, довірчий керуючий і депозитарна установа.
- “УНІВЕР Менеджмент”. Компанія, яка має ліцензію для управління активами інвестиційних та пенсійних фондів.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас