Суд заблокував продаж стадіону "Чорноморець" за 190 мільйонів


Суд заблокував продаж стадіону "Чорноморець" за 190 мільйонів

Слідчий суддя Шевченківського районного суду Києва своєю постановою 11 червня наклав арешт на стадіон “Чорноморець” в Одесі, що унеможливило укладення договору про його продаж з компанією Allrise Capital Inc, яка перемогла на відповідному аукціоні.

Про те, що покупець уже переказав кошти за лот, повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

У Фонді звернули увагу, що положення Кримінального процесуального кодексу та закону “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб” прямо забороняють накладення арешту на майно, що належить неплатоспроможному банку. В даному випадку стадіон перебуває на балансі “Імексбанку”, що ліквідується.

“Водночас дивним в діях судді є той факт, що саме він раніше вже скасовував арешт інших активів АТ “Імексбанк”. При цьому арешт стадіону неодноразово був визнаний незаконним постановами Київського апеляційного суду”, – зазначається в повідомленні.

У зв’язку з цим Фонд гарантування вкладів почав підготовку відповідних скарг до Вищої Ради правосуддя.

Постанову слідчого судді було оскаржено в апеляційному суді, а також банком було подано клопотання про скасування арешту майна до Шевченківського районного суду міста Києва. Апеляційна скарга Фонду призначена до розгляду на 2 липня, а клопотання про скасування арешту суд розгляне 3 липня.

22 травня відбувся черговий аукціон з продажу одеського стадіону “Чорноморець”. Футбольну арену вдалося продати американській компанії. Крім арени, до нових власників перейдуть офісні приміщення, фітнес-центр, ресторани, готель і підземний паркінг.


Фото: 24tv.ua

Довідка Finance.ua:

  • Allrise Capital Inc – це невелике приватне підприємство ALLRISE CAPITAL INC, засноване в 2016 році як ALLRISE FINANCIAL GROUP, INC. і перереєстровано торік.
  • Базується в місті Ірвайн, штат Каліфорнія (США).
  • Компанія займається “інвестиційною діяльністю”, в ній працює до 10 співробітників.
  • Генеральний директор Allrise Capital Inc – Руслан Зінуров, виконавчий директор – Михайло Трубчик. У реєстраційних документах також згадується Володимир Євсєєв.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua