0 800 307 555
0 800 307 555

Світовий банк перевірить земельний кадастр України


Світовий банк перевірить земельний кадастр України

Після того, як в квітні 2020 року Верховна Рада відкрила українцям доступ до геокадастрів, Світовий банк захотів допомогти з проведенням технічного аудиту в Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Про це на онлайн-конференції повідомив глава відомства Роман Лещенко.

Читайте також: Зеленський підписав закон про доступ українців до кадастрів

“Світовий банк взявся допомогти з технічним аудитом в Держгеокадастрі, який не проводився десять років. Але вже через кілька тижнів ми отримаємо базову інформацію про те, що маємо”, – сказав він.

І додав, що зараз проводиться розслідування щодо програми безкоштовної приватизації земель, яка проводилася з численними порушеннями.

“У нас немає центральної системи з переліком людей, які отримали земельні ділянки. Були люди, які по п’ять разів отримували землю в різних областях України. Було роздано близько 700 тис. га земель, але це не була прозора процедура, існували схеми з обходу систем документації”, – сказав він.

Лещенко відзначив, що ще однією проблемою є те, що вся система Держгеокадастру використовує обладнання, яке не знаходиться на гарантії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua