Через кризу роботу можуть втратити до 800 млн осіб


Через кризу роботу можуть втратити до 800 млн осіб

У Міжнародній організації праці (МОП) спрогнозували три сценарії розвитку подій в сфері зайнятості. Найгірший з них передбачає, що в другій половині 2020 року роботу можуть втратити близько 340 млн жителів планети.

Про це йдеться в звіті МОП.

За словами аналітиків, наслідки від коронакризи в першій половині року значно перевищили прогнози експертів. Так, у другому кварталі 2020 року скоротилося близько 400 млн робочих місць на повний робочий день (якщо брати 48-годинний робочий тиждень). Тоді як травневі прогнози передбачали втрату 305 млн робочих місць.

Отримати гроші до зарплати 💸

У регіональному розрізі втрати робочих місць у другому кварталі припали на: Америку (18,3%), Європу і Центральну Азію (13,9%), Азіатсько-Тихоокеанський регіон (13,5%), Арабські держави (13,2%) і Африку (12,1%).

Згідно з новими прогнозами, подальша ситуація (друга половина 2020 року) може мати три шляхи розвитку:

  • Оптимістичний: діяльність працівників відновиться швидко, значно підвищуючи сукупний попит і створення робочих місць. При такому сценарії можуть бути втрачені 34 млн робочих місць;
  • Базовий: поступове пожвавлення економічної активності відповідно до існуючих прогнозів, зняття обмежень для роботи в офісах і відновлення споживання та інвестицій. Втрата 140 млн штатних робочих місць.
  • Песимістичний: друга хвиля коронавірусу, повернення обмежень, які значно сповільнять відновлення економік. Втрата 340 млн робочих місць.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua