Інвестиція в 5 мільйонів доларів: Dragon Capital придбав будівлю для Київської школи економіки


Інвестиція в 5 мільйонів доларів: Dragon Capital придбав будівлю для Київської школи економіки

Компанія Dragon Capital придбала будівлю загальною площею 4441 кв. м. для Київської школи економіки (КШЕ). У придбання та реконструкцію будівлі компанія інвестує понад 5 мільйонів доларів.

Про це повідомляє пресслужба Dragon Capital.

Зазначається, що будівля знаходиться на вул. Миколи Шпака, 3.

“Ми вже багато років підтримуємо КШЕ і спостерігаємо, як школа на наших очах стрімко розвивається. В цьому році ми прийняли рішення значно збільшити обсяг підтримки і придбати для Школи окрему будівлю. Ми інвестуємо в придбання і реконструкцію будинку величезну суму – понад 5 млн. дол. — і розраховуємо на суттєвий позитивний ефект для країни в майбутньому. Київська школа економіки надає, на наш погляд, найкращу економічну освіту в Україні, яка не поступається за рівнем провідним світовим університетам”, – коментує мотиви інвестування гендиректор компанії Томаш Фіала.

Читайте також: Голова Dragon Capital прогнозує падіння ВВП в Україні в 2020 р. на 7%

У планах реконструкції — створити унікальну інфраструктуру з сучасними лекційними залами, лаунжем для студентів, зонами для групової роботи, а також конференц-холом. У новому приміщенні Київська школа економіки планує одночасно проводити навчання для більш ніж 600 студентів і збирати лідерів громадянського суспільства та меценатів на своїх соціальних та економічних заходах.

Після реконструкції та адаптації приміщень Dragon Capital передасть шестиповерхову будівлю КШЕ в довгострокове користування. Тут буде розташований бакалаврат, департамент економіко-політичних досліджень, 8 магістерських програм, включаючи програму МБА, а також офіси Центру економічної стратегії і VoxUkraine.

“Київська школа економіки високо цінує підтримку Dragon Сapital та щедрий внесок у розбудову інтелектуального потенціалу країни. У Школи 25 років не було дому, а тепер, завдяки Dragon Capital, ми зможемо дати нашим студентам відчуття справжньої alma mater та створити платформу для розвитку економічної думки країни. Це першій приклад такого меценатства в Україні і вперше за прикладом провідних західних університетів будівля вищого навчального закладу в нашій країні отримає назву мецената”, – розповів президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.

Очікується, що Київська школа економіки зможе прийняти перших студентів в новому корпусі вже у вересні і повністю переїхати до початку 2021 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua