0 800 307 555
0 800 307 555

Скільки часу треба на відновлення світової економіки: прогноз Dragon Capital


Скільки часу треба на відновлення світової економіки: прогноз Dragon Capital

Пандемія коронавіруса не призведе до суттєвого обмеження глобалізації та збитків для світової економіки й фінансових ринків. На відновлення докризових показників знадобиться від 2 до 4 років. Про це в коментарі UA.News розповів інвестиційний банкір, фахівець відділу продажів боргових цінних паперів компанії Dragon Capital Сергій Фурса.

Читайте також: МВФ пояснив песимістичний прогноз ВВП України на 2020 рік

На думку експерта, нинішня економічна криза у світі триватиме доти, доки не з’явиться вакцина від коронавірусу. Аналітик нагадав, що медики прогнозують появу вакцини уже наступної зими і, на його думку, після запуску розробки в серію, ситуація стабілізується.

Економіст також вказав, що на вихід світової економіки з кризи, знадобиться від двох до чотирьох років.

«Повернення до показників докарантинного періоду залежатиме від того, як швидко на той момент відновиться світова економіка. До пандемії світова економіка зростала 10 років поспіль і була в дуже хорошій формі та на дуже високих рівнях. Тому знадобиться від 2 до 4 років для відновлення докарантинних показників», – зазначив він.

Аналітик також переконаний, що світові фінансові ринки «зараз почувають себе чудово» за рахунок того, що США й ЄС борються з кризою «за принципом друкування грошей». За його словами, ці кошти йдуть на фондовий ринок, і ключові індекси торгуються дуже недалеко від своїх історичних максимумів, що робить ситуацію на фондовому ринку відносно стабільною.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua