Названо найбагатшого міністра Кабміну


Названо найбагатшого міністра Кабміну

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков є найбагатшим серед усіх членів Кабінету Міністрів. Він задекларував близько 71 млн гривень.

Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна “мільярди гривень і тисяча машин: що показали депутати і міністри в деклараціях”.

Таким чином Авакову вдалося накопичити найбільший капітал, проте від нього не сильно відстає міністр економіки Ігор Петрашко, у якого задекларовані активи на 53 млн гривень. Далі за списком йде віце-прем’єр-міністр Олексій Резніков – 42 млн гривень, міністр охорони здоров’я Максим Степанов – 29 млн гривень і міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов – 27 млн гривень.

Однак згідно з даними декларації, у Арсена Авакова зараз є 1,8 млн гривень готівкою, та це не найвищий показник. Найбільше фінансів на руках у Петрашка і Чернишова – близько 14 млн гривень.

За наявністю автомобілів, перше місце посідає Резніков, у якого їх 7. Також у трійці лідерів за кількістю авто – Чернишов і Степанов – у них по чотири. У трьох міністрів (Арсена Авакова, Дмитра Кулеби і Вадима Пристайка) машин немає взагалі.

Зазначимо, міністр соцполітики Марина Лазебна у своїй декларації активів взагалі не вказала.

Нагадаємо, декларація про доходи та майно державних посадових осіб подається держслужбовцями та публічними посадовими особами раз на рік у рамках законодавства про цивільну службу та закону про протидію корупції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua