Samsung запатентувала окуляри доповненої реальності для автомобільної навігації


Samsung запатентувала окуляри доповненої реальності для автомобільної навігації

Компанія Samsung вже не один рік веде дослідження і розробки в галузі технологій доповненої (AR) і віртуальної (VR) реальності. Опис чергового винаходу в цій сфері виявлено в патентній документації південнокорейського гіганта.

Samsung розмірковує над AR-окулярами для автомобілістів. Такий гаджет покликаний стати альтернативою традиційним засобам навігації: користувач зможе в режимі реального часу бачити інструкції та додаткову інформацію з прив’язкою до місцевості.

Іншими словами, згенероване електронікою зображення буде накладатися на реальну обстановку. У певному сенсі роботу такої системи можна порівняти з проекційними автомобільними екранами (heads-up display).


Зображення: SamMobile

Нова розробка Samsung забезпечить можливість генерування реалістичних навігаційних знаків і вказівок. Причому бачити їх водій зможе при будь-якому положенні голови і напрямку погляду. Система зможе відображати інформацію про “точки інтересу” — заправні станції, кафе, готелі та ін.

Для роботи комплексу будуть потрібні камери, всілякі датчики і, зрозуміло, приймач супутникової навігаційної системи. Нові AR-окуляри теоретично зможуть функціонувати в парі зі смартфоном або бортовим комп’ютером транспортного засобу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua