На арках Подільсько-Воскресенського моста почали монтувати ванти (фото)


На арках Подільсько-Воскресенського моста почали монтувати ванти (фото)

На будівництві Подільсько-Воскресенського мостового переходу в Києві робочі перейшли до реалізації наступного і одного з найважливіших етапів – монтажу вант.

“На арках Подільсько-Воскресенського почали чіпляти ванти. Станом на 1 червня їх було 4 штуки по верховій стороні”, – написав у Facebook київський відеоблогер Павло Авдокушин.

У свою чергу блогер Олег Тоцький 3 червня опублікував фотографії, на яких видно, що змонтовано вже як мінімум шість вант.

Фото Facebook Павло Авдокушин

Нагадаємо, що зараз проліт мосту піднятий і утримується на тимчасових опорах. Після того як арки і проїжджа частина моста будуть з’єднані вантами, тимчасові опори будуть демонтовані остаточно.

Фото – Facebook/Олег Тоцький

Наприкінці квітня мер Києва Віталій Кличко заявляв, що зараз робиться все, щоб до кінця цього року відкрити автомобільний рух по Подільсько-Воскресенському мостовому переходу і почати будівництво нової гілки метро.

Довідка Finance.ua:

  • Раніше повідомлялося, що початок асфальтування Подільсько-Воскресенського мостового переходу в Києві заплановано на травень.
  • У Києві в передаварійному або аварійному стані перебувають 101 міст і шляхопровід.
  • Раніше аналітик Фонду громадської безпеки Юрій Гаврилечко заявив, що “Києву потрібно як мінімум два, а то і три нові мости: один ближче до Канева, щоб розвантажити Окружну дорогу, інший – що з’єднує Воскресенку з Мінським масивом, третій – ближче до дамби Київського водосховища (для транзиту великогабаритного транспорту. Крім того, термінового обстеження і ремонту потребують близько 80 шляхопроводів і мостів місцевого масштабу”.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua