ПУМБ впровадив функцію "Єдиного вікна" у Viber для користувачів сервісу "Валютні торги"


ПУМБ впровадив функцію "Єдиного вікна" у Viber для користувачів сервісу "Валютні торги"

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) зробив роботу сервісу «Валютні торги» для корпоративних клієнтів ще зручнішою.

Дія сервісу стала доступною в одному із найпопулярніших мобільних додатків – мессенджері Viber. Завдяки технічним змінам та вдосконаленому інтерфейсу відтепер на один номер мобільного телефону у сервісі можуть бути зареєстровані декілька компаній одночасно, які відображатимуться у чаті в форматі «Єдиного вікна». Натомість раніше приймати участь у торговій сесії для обрання курсу мав змогу лише один суб’єкт господарювання з попередньо зареєстрованим унікальним номером телефону.

Робота сервісу «Валютні торги» у додатку Viber надає клієнтам можливість працювати у більш стабільному каналі комунікацій, на відміну від SMS, забезпечує доступність до каналу як в Україні, так і за її межами (за наявності Інтернету) та дозволяє отримувати інформацію про всі види валюти у сервісі протягом торгової сесії.

Детальніше ознайомитись з роботою сервісу у Viber можна за посиланням.

Нагадаємо, за допомогою сервісу «Валютні торги» від ПУМБ підприємці можуть самостійно обирати та погоджувати кращий курс купівлі-продажу валюти для бізнесу online через смартфон всього у декілька натискань, а новий курс, що пропонується банком, надходитиме клієнту у Viber або SMS щогодини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua