Альфа-Банк Україна кредитує аеропорт "Бориспіль" на 10 мільйонів доларів


Альфа-Банк Україна кредитує аеропорт "Бориспіль" на 10 мільйонів доларів

Відповідно до кредитного договору від 14 травня 2020 року, Альфа-Банк Україна надає найбільшому аеропорту країни – Міжнародному аеропорту «Бориспіль» – кредит на суму 10 мільйонів доларів. Перший транш вже перераховано на рахунок підприємства.

Як надійний фінансовий партнер, Альфа-Банк Україна підтримує економічне відновлення країни у складних умовах виходу із карантину. Одним з кроків у цьому напрямку стало укладання кредитного договору на 10 мільйонів доларів із стратегічним державним підприємством – Міжнародним аеропортом «Бориспіль».

Олександр Луканов, Президент та Член Правління Альфа-Банку Україна: «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» – не лише головні повітряні ворота країни, а й надія мандрівників. Адже всі ми так скучили за подорожами. Тому для нас було природно надати кредитну парасольку у часи «дощової та нельотної погоди».

Павло Рябікін, Генеральний директор аеропорту «Бориспіль»: «Один з найбільших ударів у боротьбі з коронавірусом зазнала авіаційна галузь. Доходи підприємства впали більше ніж на 90% і ми були вимушені звертатися за допомогою до держави та фінансових партнерів. Альфа-Банк Україна – комерційний банк, який підтримав нас кредитними коштами. Завдяки цій підтримці ми зможемо поступово відновлювати свою діяльність.»

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua