2036
В Україні з'являться касові апарати в смартфоні
— Казна та Політика
Мінфін спільно з ДПС завершують підготовку до запуску безкоштовного фіскального додатку для програмного РРО (реєстратор розрахункових операцій), який уже найближчим часом розпочне роботу в тестовому режимі.
Про це розповіли у пресслужбі Міністерства фінансів.
Протягом місяця представники бізнесу зможуть ознайомитися з функціоналом програми у електронному кабінеті платника податків та протестувати його.
З 1 серпня 2020 року продукт буде доступний для повноцінного використання для всіх бажаючих на безкоштовній основі.
Обов’язковим використання програмного РРО для певних видів діяльності 2-4 груп фізичних осіб-підприємців стане з 1 січня 2021 року.
Що це дасть. Впровадження програмного РРО є важливим кроком до детінізації економіки, що дозволить споживачам за лічені хвилини перевірити наявність виданого чека в базі даних ДПС. В разі його відсутності та видачі чеку з порушенням законодавства покупець матиме право на відшкодування частини витрат на придбання товару.
Читайте також: Що мають пам’ятати підприємці про РРО у 2020 році
“Ми виходимо на новий рівень адміністрування. Це рішення дуже очікується бізнесом, адже значно спрощує життя підприємцям. Цей фіскальний додаток можна буде легко встановити на будь-який смартфон, планшет або ноутбук. Уже найближчим часом його можна буде протестувати”, – зазначив міністр фінансів Сергій Марченко.
Довідка Finance.ua:
- Запровадження програмного РРО передбачено Законом України «Про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» № 128-IX від 20 вересня 2019 року.
- Запуск продукту повинен був розпочатись ще 19 квітня 2020 року, але у зв’язку з карантинними заходами цей термін було перенесено. Це надало змогу доопрацювати інтерфейс програмного забезпечення, в тому числі роботи в режимі оф-лайн.
Як закрити ФОП в 2020 році 🧐
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
У лютому до держбюджету надійшло 222,6 млрд грн
НБУ пояснив, чому скоротилися міжнародні резерви України
На цифровізацію шкіл витратили 11 млрд грн, але майже половина закладів все ще користується застарілою технікою
На ремонт доріг після зими треба 52 млрд грн: Зеленський розповів, де братимуть кошти
АРМА розповіло, коли в Україну почнуть повертати розшукані за кордоном гроші
«Зимова підтримка»: Свириденко пояснила затримку частини виплат
