0 800 307 555
0 800 307 555

Державний Укргазбанк видав перший в Україні доступний кредит для стартапу


Державний Укргазбанк видав перший в Україні доступний кредит для стартапу

Першим в Україні стартапом, який отримав «Доступний кредит 5-7-9%» на свій бізнес став підприємець із Хмельницького. Укргазбанк видав йому кредит в 1,3 млн грн під 7% річних на еко-стартап – виробництво розпалювача вогню з волокон деревної вовни.

Про це йдеться на сайті банку.

Як відзначають банкіри, це 100% екологічний продукт, який абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища і людини на відміну від хімічних аналогів. Щоб відкрити деревообробний комплекс з виробництва деревної вовни та розпалювача вогню банк видав кредит на 3 роки. Фонд розвитку підприємництва надав гарантію, яка покриє 80% суми кредиту. Спочатку над проектом працюватимуть два фахівця, а в подальшому – підприємство забезпечить 8 робочих місць.

За словами голови правління Укргазбанку, перший кредит для стартапу – це сигнал для всіх, у кого є цікава ідея, але вважає, що реалізувати її неможливо через відсутність досвіду, підтримки або грошей.

«Тепер це вже точно не привід відмовлятися від мрії. Саме державна програма «Доступні кредит 5-7-9%» і створена для того, щоб українських бізнесменів і робочих місць ставало більше, а наша продукція користувалася попитом у всьому світі. Особливо приємно і символічно, що цей стартап з такими ж цінностями, як і у нас – екологічність і безпека людей, нашого майбутнього », – зазначив голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко.

У банку відзначають, що подібних підприємств в Україні всього лише два, в світі ж можливо не більше десяти виробників такої продукції, а от попит на неї зростає щодня. У планах підприємця – підкорення ринків ЄС і США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Укргазбанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua