У Міноборони кажуть, що знайшли механізм розв'язання проблем з недобудовами "Укрбуду"


У Міноборони кажуть, що знайшли механізм розв'язання проблем з недобудовами "Укрбуду"

У Міноборони заявили, що знайшли механізм розв’язання проблеми та запустили процедуру, щоб отримати рішення, які дозволять підписати договори з Київміськбудом про добудову 4 з 23 ЖК, що споруджуються на землях Міноборони.

Про це повідомив Ігор Халімон, радник міністра оборони, на зустрічі з інвесторами ЖК Укрбуд, що відбулася 26 травня.

Йдеться про такі житлові комплекси: «Чарівне місто», «Urban Park», «Art House» та «Оберіг-2». Однак зазначається, що договір буде укладено на попередніх умовах.

За його словами, відпрацьований та запущений вчорашньою датою механізм дозволить вже на початку червня цього року звільнити зазначені ЖК від судових справ та розв’язати проблемні питання з юридичним статусом замовника будівництва одного з ЖК, що знаходиться під егідою Міноборони.

Читайте також: Кличко розповів, у чому полягають проблеми з недобудовами Укрбуду

Проблемні питання добудови, наразі, стосуються лише двох з чотирьох зазначених ЖК («Чарівне місто» та «Urban Park»). Проте укладання договорів з Київміськбудом можливе лише одразу за чотирма ЖК, оскільки питання комплексне і стосується передачі будмайданчиків від Укрбуду до Київміськбуду.

Довідка Finance.ua:

  • Після того, як в грудні 2019 року Президент Володимир Зеленський своїм рішенням проінформував усю країну, що будинки Укрбуду будуть добудовані Київміськбудом, інвестори, учасники Укрбуду та очільник Київміськбуду уклали письмовий меморандум про те, що всі житлові комплекси Укрбуду, без виключення, будуть прийняті та відновиться будівництво в строк до 6 місяців.
  • Тому на початку червня інвестори чекають на позитивну відповідь Міноборони щодо укладання з Київміськбудом договорів про добудову зазначених 4 ЖК, що своєю чергою, дасть можливість Київміськбуду прийняти всі ЖК та вчасно розпочати будівельні роботи на будмайданчиках.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua