Антикризова підтримка бізнесу: у Кабмін на розгляд передадуть 35 ініціатив


Антикризова підтримка бізнесу: у Кабмін на розгляд передадуть 35 ініціатив

Робоча група антикризової підтримки малого та середнього бізнесу напрацювала 35 ініціатив і передасть відповідний документ у Кабмін. Вони стосуються поліпшення доступу до ресурсів та ринків, а також дерегуляції та інфраструктури підтримки бізнесу.

Про це повідомляє пресслужба уряду.

“Міжвідомча робоча група з розроблення плану антикризових ініціатив для підтримки малого та середнього бізнесу визначила перелік 35 ініціатив, з яких виокремила ТОП-10 пріоритетних. Документ передадуть у Кабінет Міністрів України”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що засідання відбулося на базі Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за участю представників Міністерства фінансів, Центру економічного відновлення та низки комітетів ВРУ.

“Всі ініціативи поділені на 4 головні блоки підтримки українського бізнесу. Це поліпшення доступу до ресурсів, доступ до ринків, дерегуляція та інфраструктура підтримки бізнесу. Половина ініціатив з ТОП-10 належать до дерегуляційного блоку – це найшвидший та дієвий шлях допомогти бізнесу”, – зазначив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Дмитро Романович.

Повідомляється, що на зустрічі також обговорили пропозиції змін до діючих законів України та нові законопроекти.

“Доступ до фінансів, доступність кредитування потребує такого інструменту, як державні портфельні гарантії. Їх запуск можливий після змін у бюджетний кодекс та бюджет України. Відповідні законопроекти доопрацьовуються Міністерством фінансів разом із профільним комітетом ВРУ та Мінекономіки”, – додав Дмитро Романович.

Антикризова інструкція від Finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua