Зеленський пообіцяв регіонам нову кредитну програму для ремонту доріг


Зеленський пообіцяв регіонам нову кредитну програму для ремонту доріг

Обласні державні адміністрації отримають можливість залучати додаткове фінансування під місцеві гарантії для проведення ремонтів та будівництва доріг місцевого значення.

Про це Президент Володимир Зеленський повідомив під час селекторної наради з будівництва доріг місцевого значення, передає пресслужба Офісу президента.

За словами Зеленського, механізм залучення цих коштів було напрацьовано в спільному проєкті Офісу президента, уряду і “Укравтодору”, а відповідні законопроєкти для залучення додаткового фінансування на оновлення місцевих доріг вже зареєстровані у Верховній Раді.

Зеленський зазначив, що тісна співпраця уряду, парламенту, Нацбанку і місцевої влади допоможе ефективному оновленню доріг.

“Сьогодні надзвичайно важливо зробити кредитну ставку нижчою і фіксованою, тому що ніхто не зацікавлений брати кредити, якщо висока плаваюча ставка”, – сказав президент.

У свою чергу учасники наради доповіли, що в середньому області використали на оновлення місцевих доріг 30% доведених асигнувань з початку року. Однак в окремих регіонах цей показник не перевищує 5-10% через неготовність проєктно-кошторисної документації на об’єкти ремонту, заплановані в 2020 році.

Президент закликав прискорити реалізацію проєктів, на які держава вже направила гроші. Також президент закликав кожну область надати програми оновлення всіх місцевих доріг в своїх регіонах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua