0 800 307 555
0 800 307 555

Адмінсуд Києва скасував пішохідну зону на Контрактовій площі


Адмінсуд Києва скасував пішохідну зону на Контрактовій площі

Окружний адміністративний суд Києва скасував пішохідну зону на Контрактовій площі. Суд визнав, що прийняття такого рішення КМДА суперечить інтересам територіальної громади міста.

Про це повідомляє видання “Наші гроші”, посилаючись на рішення суду.

ОАСК проаналізував законодавство, чинне на момент прийняття вказаного рішення КМДА, і дійшов висновку, що органи місцевого самоврядування мають право лише тимчасово обмежувати рух транспортних засобів на вулицях при виконанні ремонтних та інших робіт або проведенні народних гулянь та інших масових заходів.

Суд також нагадав, що зміни до Генплану можуть вноситися не частіше, ніж один раз на п’ять років. І вони неможливі без проведення громадського обговорення. Як зазначив суд, чинний Генплан Києва не передбачав створення пішохідної зони на місці існуючої дороги для руху транспортних засобів по вул. П. Сагайдачного та відповідного одностороннього руху по зазначених у розпорядженні від 28.07.2017 вулицях. Суд вказав, що не отримав докази проведення громадських слухань стосовно цієї теми.

Таким чином, ОАСК дійшов висновку, що розпорядження КМДА від 28 липня 2017 року № 912 суперечить інтересам територіальної громади міста.

Нагадаємо, пішохідна зона на Контрактовій площі діє вже три роки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua