Активи корупціонерів: Рада зробила крок до повернення виведених коштів в Україну


Активи корупціонерів: Рада зробила крок до повернення виведених коштів в Україну

Активи корупціонерів, які були виведені з України, дуже складно повернути, але все може незабаром змінитися. Верховна Рада сьогодні зробила перший крок на шляху повернення в Україну незаконно виведених активів, які були отримані злочинним шляхом. Парламент у першому читанні і за основу прийняв законопроект № 3304.

Свої голоси за цей законопроект віддали 258 нардепів.

Документ передбачає внесення змін до закону «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів». У закон пропонується внести новий розділ IV-1 «Представництво і захист прав та інтересів України в закордонних юрисдикційних органах».

Проголосований законопроект повинен удосконалити правове регулювання відносин, що виникають у зв’язку з представництвом і захистом прав та інтересів України в закордонних органах юрисдикції. Це стосується суперечок і справ стосовно активів, які прямо або опосередковано виходять з юрисдикції України, мають ознаки протизаконного походження і на які згідно із законодавством України може бути накладено арешт.

У пояснювальній записці до документу зазначено, що після прийняття законопроекту буде введений ефективний правовий механізм реального повернення в Україну активів, отриманих злочинних шляхом. Також нормативний акт дозволить істотно прискорити збір необхідних доказів і покарання у суді винних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua