Відкриття літніх майданчиків принесло ресторанам лише 12% додаткового прибутку


Відкриття літніх майданчиків принесло ресторанам лише 12% додаткового прибутку

Українські ресторатори поступово відкривають літні майданчики, щоб мати хоч якийсь прибуток під час карантинних обмежень. Щоправда, про “надприбутки” поки що не йдеться.

Згідно з даними дослідження компанії з автоматизації ресторанів Poster, що охопило операційні дані близько 4000 закладів України, після відкриття літніх майданчиків кількість закладів, які відновили роботу під час карантину, помітно зросла.

За останній тиждень, з 11 по 17 травня, кількість знову відкритих кафе і ресторанів підскочила відразу на 18% в порівнянні з попереднім тижнем – з 44% до 62%. Для порівняння, в квітні зростання кількості закладів, які відновили роботу, не перевищувало 2-3%.

“Втомлені від вимушеного простою, сьогодні багато рестораторів приймають правила гри і відкривають літні майданчики. Звичайно ж, літники не вирішують основних проблем громадського харчування: за тих санітарних і транспортних обмеженнях, необхідності знову платити оренду, ефективність роботи багатьох закладів залишається під питанням”, – розповів CEO і співвласник компанії з автоматизації ресторанів Poster Родіон Єрошек.

Не надто зріс і оборот закладів громадського харчування. Якщо 4-10 травня середній оборот ресторанів і кафе становив всього 35% від докарантинних продажів, минулого тижня відкриті заклади стали генерувати 47% від докризового обороту (за 100% взято виторг 24 лютого). Разом зростання склало 12%.

“Перший місяць карантину став найважчим для рестораторів – кожен третій заклад в той період не зміг перебудуватися на роботу з доставкою і був змушений призупинити роботу”, – зазначає Єрошек.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua