1402
В Україні за два місяці притягли до відповідальності понад 100 корупціонерів
— Казна та Політика
Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова розповіла, скільки корупціонерів було засуджено за 2 місяці її роботи на цій посаді. Так, за 2 місяці суди винесли вироки щодо понад 100 корупціонерів.
Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.
За словами Венедіктової, з часу її призначення на посаду генерального прокурора було засуджено 114 корупціонерів. Загалом до суду було скеровано 453 кримінальні провадження щодо корупційних злочинів.
“Зокрема, у квітні повідомлено про підозру колишньому директору держпідприємства у заволодінні державним майном на суму 5,5 млн доларів США та майже 300 тис. євро. Також повідомлено про підозру колишньому заступнику міністра оборони України та директору одного з департаментів цього відомства, внаслідок зловживань яких завдано збитків на понад 17 млн гривень”, – розповіли в прокуратурі.
Раніше Finance.ua писав, що Національне агентство з питань запобігання корупції притягнуло до кримінальної відповідальності 236 корупціонерів за 1 квартал 2020 року.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
ТОП-8 фактів та цифр ринку праці в 2025 році (дослідження)
Скільки може коштувати проведення виборів в Україні
Нові правила класифікації відходів для екоподатку відклали до 2027 року
Що зміниться в бронюванні українців з 2026 року
Боргові виплати 2026−2028: яке навантаження залишиться після війни (думка експерта)
Рекорд: експорт металобрухту з України за 11 місяців зріс на 45%
