ПУМБ та Фонд Ріната Ахметова передали апарати ШВЛ та засоби персонального захисту лікарням на Заході та Сході України


ПУМБ та Фонд Ріната Ахметова передали апарати ШВЛ та засоби персонального захисту лікарням на Заході та Сході України

13 та 15 травня ПУМБ у партнерстві з Фондом Ріната Ахметова передав лікарням Чернівецької та Івано-Франківської областей, які працюють з хворими на коронавірус COVID-19, два апарати ШВЛ та два інвазійні монітори пацієнта. А лікарням Луганської та Донецької областей – захисні костюми та комплекти персонального захисту.

15 травня апарат ШВЛ та інвазійний монітор пацієнта було доставлено до КНП «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської Обласної Ради, а 13 травня апарат ШВЛ та інвазійний монітор пацієнта – до КНП Глибоцької Районної Ради «Глибоцька центральна районна лікарня» Чернівецької області.

Також 15 травня лікарні Луганської та Донецької областей отримали по 6 тисяч захисних комбінезонів та більше 4 тисяч комплектів засобів персонального захисту (медичні маски, захисні екрани, рукавички, хірургічні шапочки, бахіли, захисні фартухи, тощо), 1200 санітайзерів та більше 600 пульсоксиметрів.

«Як соціально відповідальний бізнес і як свідомі громадяни своєї країни ми продовжуємо допомагати лікарям країни у цій тяжкій боротьбі з COVID-19. Західний регіон одним з перших прийняв на себе удар у битві з епідемією, а Схід країни на сьогодні є найменш захищеним, оскільки постраждав від воєнного конфлікту. Сьогодні ми передали апарати ШВЛ та інвазійні монітори пацієнта до лікарень на Заході, а лікарням на Сході – комплекти персонального захисту та захисні костюми. Ми не припиняємо закликати інші бізнеси долучатися до боротьби з епідемією та підтримувати наших лікарів усіма можливими способами. Разом ми подолаємо COVID-19 набагато швидше», – наголосив Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.

Нагадаємо, що 10 квітня ПУМБ разом з Фондом Ріната Ахметова передав першу партію з 8 тисяч комплектів засобів персонального захисту лікарням Львова, 16 квітня – лікарням Івано-Франківської області, 29 квітня – лікарням Чернівецької області та 6 травня – 5 тисяч комплектів лікарням Тернопільської області.

Рінат Ахметов виділив 300 млн грн на боротьбу з COVID-19. Для цього він об’єднав усі ресурси – благодійного Фонду, ФК «Шахтар», банку ПУМБ, компаній ДТЕК, Метінвест та інших активів SCM для допомоги Україні. На виділені кошти були закуплені для всієї країни 300 тисяч експрес-тестів на коронавірус, засоби спецзахисту для лікарів, високоякісні апарати ШВЛ тощо.

В рамках цієї ініціативи ПУМБ підтримав клініки у Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Тернопільській, Донецькій та Луганській областях, та закупив кілька тисяч оксиметрів, пульсоксиметрів, санітайзерів та більше 40 тисяч засобів персонального захисту (окуляри, респіратори, комбінезони, хірургічні халати, рукавички, довгі бахіли). Це обладнання передане у лікарні в різних регіонах України для надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua